Zákaznícka vernostná karta

Našim klientom ponúkame zákaznícku vernostnú kartu

Čo je zákaznícka karta a čo Vám prinesie?
Zákaznícka karta Vám prináša výhodu v podobe 10% zľavy na zakúpený tovar (náhradný diel) a zároveň aj 10% zľavu na prácu v sieti v AUTO KELLY AUTOSERVIS, pri zodpovedajúcej úrovni služieb. Táto zákaznícka karta Vám navyše zaručuje tieto výhody vo všetkých pobočkách Auto Kelly a vo všetkých servisoch AUTO KELLY AUTOSERVIS na Slovensku. Zostáva už len na vašom rozhodnutí, či sa rozhodnete v prípade potreby túto našu službu a ponuku využiť.

Ako získať zákaznícku kartu?
Majiteľom tejto zákazníckej karty sa môže stať každý. Stačí vyplniť registračný formulár na zadnej strane a odovzdať na jednej z našich pobočiek na Slovenku, alebo u hociktorého z našich zmluvných partnerov Auto Kelly Autoservis.

Aká je platnosť zákazníckej karty?
Kartu môžete použiť na nákup akéhokoľvek náhradného dielu na ktorejkoľvek pobočke AUTO KELLY SLOVAKIA, s.r.o. na Slovensku a to bez časového obmedzenia. Kartu môžete použiť u ktoréhokoľvek nášho zmluvného partnera na Slovensku nielen na opravu Vášho vozidla, ale aj na nákup náhradného dielu bez časového obmedzenia.

Koľko Vás bude stáť zákaznícka karta?
Zákaznícku kartu získavate úplne zdarma! Všetky náklady spojené s výrobou i distribúciou zákazníckej karty nesie naša spoločnosť. A Vaše náklady? Asi 5 minút času na vyplnenie údajov na zadnej strane tohto materiálu.